POZOR   POZOR   POZOR   POZOR
AKCE       AKCE       AKCE       AKCE 

V tuto chvíli není žádná akce!

MATERIX Effetto Spaccante

Originální luxusní rozpraskaná stěrka, která Vám zajistí jedinečnost!    Můžeme Vám ji provést ve spoustě barevných možností! Chcete být originální? Nebojíte se být výstřední? Máte rádi originalitu a chcete mít něco, co nikdo jiný nemá? Pak se Vám určitě bude líbit naše stěrka imitující rozpraskanou vyschlou poušť. Praskliny vznikají díky moderní technologii a vznikají vždy v závislosti na mnoha okolnostech vždy pokaždé jinak. Proto se nikdy nemůže stát, že by měl někdo doma stejnou zeď, jakou budete mít doma právě vy. Neváhejte a i Vám může tato nádherná stěrka zkrášlit Váš interiér a změnit ho k nepoznání.

MATERIX - Effetto Roccia Rigata

Tato nádherná stěrka vynikají svým luxusním vzhledem, elegancí a nadčasovostí. Hodí se kdekoliv, kde zákazník vyžaduje luxusní a originální vzhled a také nadčasovost, která nepodléhá módním trendům. Dokážeme splnit i individuální přání zákazníků a tuto stěrku provést třeba v provedení imitace dřeva, či dalších individuálních požadavků.

   MATERIX - Effetto Garage

Nádherná industriální stěrka

Ač by se mohlo zdát, že se jedná o nějakou garáž, není tomu tak!
Tato originální stěrka pod názvem GARAGE imituje dokonale kovový plech s nýty. Díky našim speciálním technikám dokážeme také provedení rezavého – korodujícího plechu, či jiné alternativní požadavky, které vzniknou na základě požadavku zákazníka. Tento luxusní povrch se hodí jak do soukromých tak do komerčních prostor, kde je velmi oblíben.

MATERIX - Effetto Roccia Metamorfica

Pokud milujete přírodní prvky, pak tu máme imitaci TRAVERTINU. Další z velmi oblíbených stěrek pokud chcete podtrhnout Vaší domácnost tvořenou přírodními materiály!

Vše co děláme, děláme s radostí...vše co tvoříme je originál.  


V případě zájmu nás kontaktujte: 

Evžen Sypták - 603 530 334        e-mail: info@novakoupelna.cz

© Copyright NOVASTENA.CZ - Luxusní dekorativní stěrky