POZOR   POZOR   POZOR   POZOR
AKCE       AKCE       AKCE       AKCE 

Na měsíc říjen vyhlašujeme akci a to 30% +10% slevu na naši nejoblíbenější stěrku KALAHARI.

Využijte této příležitosti ke zkrášlení stěn svého domova či pracovních prostor.
Pro cenovou nabídku uveďte rozměry stěn/y, stávající podklad (štuk+nátěr např. Dulux, primalex, SDK, sádrové omítky atp. nejlépe připojit foto), místo realizace, předpokládaný datum realizace. Po naší cenové nabídce sdělte heslo "AKCERIJEN19" a my vám odečteme 30% ceny ze zakázky. A jako bonus vám dáme nad 50m2 dalších 10%slevu! takže pokud budete mít 51m2 a více máte 40% slevu!!!

MATERIX Effetto Spaccante

Originální luxusní rozpraskaná stěrka, která Vám zajistí jedinečnost!    Můžeme Vám ji provést ve spoustě barevných možností! Chcete být originální? Nebojíte se být výstřední? Máte rádi originalitu a chcete mít něco, co nikdo jiný nemá? Pak se Vám určitě bude líbit naše stěrka imitující rozpraskanou vyschlou poušť. Praskliny vznikají díky moderní technologii a vznikají vždy v závislosti na mnoha okolnostech vždy pokaždé jinak. Proto se nikdy nemůže stát, že by měl někdo doma stejnou zeď, jakou budete mít doma právě vy. Neváhejte a i Vám může tato nádherná stěrka zkrášlit Váš interiér a změnit ho k nepoznání.

MATERIX - Effetto Roccia Rigata

Tato nádherná stěrka vynikají svým luxusním vzhledem, elegancí a nadčasovostí. Hodí se kdekoliv, kde zákazník vyžaduje luxusní a originální vzhled a také nadčasovost, která nepodléhá módním trendům. Dokážeme splnit i individuální přání zákazníků a tuto stěrku provést třeba v provedení imitace dřeva, či dalších individuálních požadavků.

   MATERIX - Effetto Garage

Nádherná industriální stěrka

Ač by se mohlo zdát, že se jedná o nějakou garáž, není tomu tak!
Tato originální stěrka pod názvem GARAGE imituje dokonale kovový plech s nýty. Díky našim speciálním technikám dokážeme také provedení rezavého – korodujícího plechu, či jiné alternativní požadavky, které vzniknou na základě požadavku zákazníka. Tento luxusní povrch se hodí jak do soukromých tak do komerčních prostor, kde je velmi oblíben.

MATERIX - Effetto Roccia Metamorfica

Pokud milujete přírodní prvky, pak tu máme imitaci TRAVERTINU. Další z velmi oblíbených stěrek pokud chcete podtrhnout Vaší domácnost tvořenou přírodními materiály!

Vše co děláme, děláme s radostí...vše co tvoříme je originál.  


V případě zájmu nás kontaktujte: 

Evžen Sypták - 603 530 334        e-mail: info@novakoupelna.cz

© Copyright NOVASTENA.CZ - Luxusní dekorativní stěrky